about center AGE FREE

 

Ідея здорового способу життя в Україні за останні роки набирає все більше обертів! Це сучасно та важливо для кожного! Адже здоров'я – це найбільша людська цінність, яка є основним фундаментом для самореалізації та розвитку.

Центр здоров’я та технологій довголіття Age Free надає комплексний супровід людині у формуванні здорових звичок та інструментів молодості! Ми є Вашими помічниками та провайдерами зі здоров’я. Варто зазначити, що подібний підхід раніше частково був доступним лише професійним спортсменам та любителям-першопрохідцям.

Місія

Поширення культури здоров'я та довголіття серед населення з урахуванням зрозумілих критеріїв оцінки здоров’я та технологій його збереження

Ціль

Суттєво покращити рівень здоров'я людини на шляху до довголіття та радісного життя! Збільшити тривалість та якість життя кожного українця!

Наш заклик

КЕРУЙ СВОЇМ ЗДОРОВ’ЯМ!

 

2

Основні складові напрямків центру здоров’я та технологій довголіття Age Free

Електронна карта здоровя Age Free, яка включає в себе аналіз понад 400-и показників систем організму в цифрах, що дає можливість:

- спостерігати стан організму в динаміці

- комплексно оцінювати резерви організму

- виключати та прогнозувати ризики

- визначати негативні фактори, які впливають на здоров’я

Власний програмний SOFT на базі перевірених алгоритмів аналізу показників здоров’я людини дозволяє безпомилково відобразити показники усіх систем організму в цифрах та вивести на dashboard узагальнюючу діаграму.

Дані електронної карти здоров’я зрозумілі кожному. Карта здоров’я Age Free стане відправною точкою для Вас чи Вашого тренера з тренувань, занять фітнесом тощо.

Генетичний аналіз здоров’я людини – це метод, який дозволяє чітко визначити можливості, ризики та схильності, що закладені у генах. Аналіз ДНК є надійним та достовірним підґрунтям, яке допоможе скоригувати спосіб життя, раціон харчування, режим навантаження та визначити профілактику можливих хвороб.

Центр здоров’я та технологій довголіття співпрацює з визнаними лабораторіями в Україні та Німеччині, які проводять ДНК аналіз на найвищому рівні.

Експерти центру Age Free у своїх заключеннях керуються сучасними міжнародними стандартами та науковими відкриттями у галузі здоров’я і довголіття. За результатами отриманої клієнтом карти здоров’я (health card), індивідуально для кожного спеціалісти центру розписують персональний план тренувань, раціон харчування, режим дня.

Лабораторний скринінг рекомендується кожному. Адже дозволяє згідно останніх «золотих стандартів» оцінити роботу всього організму. Індивідуально для кожного пропонується актуальна програма (check-up) обстеження та оцінка роботи організму з урахуванням віку, схильностей до ризиків, способу життя.

 

present age free 1 1

Переваги та унікальність центру AGE FREE

  • діяльність центру здійснюється згідно принципів доказової медицини за міжнародно прийнятими стандартами діагностики організму;
  • оцінка здоров'я за показниками 400-х маркерів у системі моніторингу Age Free;
  • наявність власного програмного SOFT для обробки результатів, який розроблений на базі прогресивних та перевірених алгоритмів аналізу показників здоров'я людини;
  • системне застосування технологій довголіття у моніторингу стану організму людини;
  • комфортні умови проходження діагностики клієнтом під наглядом індивідуального діагноста (спеціаліста з медичною освітою);
  • магазин здоров'я з інноваційними товарами-новинками у сфері індустрії здоров'я;
  • індивідуальний підхід.

 

present age free 1 2