present age free 1 3

Команда провідних фахівців України у сфері вікової фізіології людського організму об'єднала в одне ціле понад 400 показників здоров'я людини на базі функціональних тестів, аналізів крові та генетичної діагностики. Всі підібрані нами показники мають науково-доказову базу, опираючись на праці відомих лауреатів Нобелівської премії у галузі фізіології, медицини та останні досягнення світових вчених у галузі валеології, здоров’я та довголіття.

Методика Age Free базується на таких наукових дослідженнях:

Рік

Вчений, лауреат Нобелівської премії

Сфера дослідження

1985

Майкл Стюарт Браун (США)

За відкриття регуляції обміну холестерину

Джозеф Леонард Голдштейн (США)

1986

Стенлі Коен (США)

За відкриття факторів росту

Ріта Леві-Монтальчіні (Італія – США)

2009

Елізабет Блекберн (США – Австралія)

За відкриття механізму захисту хромосом теломерами та ферментом теломеразой

Керол Грейдер (США)

Джек Шостак (США)

2016

Йосінорі Осумі (Японія)

За відкриття механізмів автофагії

2017

Джеффрі Голл (США)

За відкриття молекулярних механізмів, які контролюють циркадний добовий ритм

Варто зазначити, що існує більше, ніж 300 біологічних маркерів, які є індикаторами допорогових патологічних змін стану органів та систем організму. Зокрема, наукові досягнення вчених Гарвардського університету Special Health Report from Harvard Medical School підкреслюють основні критерії збереження здоров’я:

- маючи можливість «виміряти» індивідуальний рівень здоров’я, можна побудувати «шкалу здоров’я»

- чим вище рівень здоров’я, тим менша ймовірність розвитку захворювання

 - при виході людини з «безпечної зони» здоров’я спостерігається феномен «саморозвитку» патологічного процесу

- маючи якісні показники стану організму, здоров’ям можна керувати (а саме відновити та формувати резерв здоров’я, зберігати на високому рівні)

- повернення в «безпечну зону» здоров’я практично здорових людей – це найбільш ефективний шлях первинної профілактики організму

Методика Age Free

Команда кращих спеціалістів та експертів центру Age Free, спираючись на вищевказані світові результати досліджень та сучасні міжнародні стандарти у галузі здоров’я та довголіття, розробила і впровадила власний програмний SOFT на базі перевірених алгоритмів аналізу показників здоров’я людини. Ми пропонуємо апробовані і актуальні програми обстеження. У результаті кожен клієнт центру отримує індивідуальну карту здоров’я Age Free, яка надає унікальну можливість відслідковувати показники у динаміці.

Ми взаємодіємо з кращими генетичними лабораторіями України та Європи, які мають міжнародні стандарти якості, а також з провідними вітчизняними медичними інститутами та науковими центрами. Наші експерти застосовують новітні досягнення науки, щоб скласти єдиний можливий для кожного путівник на шляху здоров’я та довголіття.

У нашому центрі Age Free працюють найкращі представники сфери здоров’я. Кожен наш спеціаліст – це експерт у своєму напрямку. Це команда професіоналів високого рівня: заслужені лікарі, професори, кандидати наук, кращі спеціалісти з багаторічним досвідом роботи у галузі здоров’я, дієтології, психології, спортивної медицини.

Ми маємо відповіді на важливі для Вас питання про здоров’я та довголіття

- який Ваш біологічний вік та темпи швидкості старіння?

- як виглядати молодше?

- які корисні навантаження індивідуально підібрати?

- яку дієту вибрати?

- які індивідуальні ризики під час тренувань?

 

Довголіттям можна керувати – покращуючи здоров’я вже зараз! Центр здоров’я та технологій довголіття Age Free – це Ваш помічник у збереженні та відновленні здоров`я!